Viga
  • Uudisvoo info laadimisel tekkis viga.
  • Uudisvoo info laadimisel tekkis viga.
Üldinfo Prindi Saada link

Meil on hea meel pakkuda Teile uut kodu Tammelinnas, Kulli tänaval.

Projekt on välja müüdud!

Arhitektibüroo Emil Urbel poolt projekteeritud uues korterelamus on kuusteist 1-4-toalist korterit, üldpinnaga 31,1-99,8 m².
Oleme võtnud endale eesmärgiks pakkuda korteriostjale rohkelt lisaväärtusi - korterisisesed panipaigad, suured rõdud (7,8-8,1 m²), eraldatud köögid, eraldi wc, vann/saun, kelder, parkimiskoht.
Samuti paigaldatakse igasse korterisse individuaalne soojustagastusega sundventilatsioon, mis tagab optimaalse mikrokliima  ja väiksema soojakao ning küttekulud. Hoone energiatõhususarv ET=144kWh/(m²a), hoone kuulub klassi C.

Väga hea taristu, kus käe-jala juures on mitmed kaubanduskeskused (Selver ja Lõunakeskus), spordiklubid (MyFitness ja MV Spordiklubi), koolid (Tamme Gümnaasium ja Kunstigümnaasium), lasteaiad (Hellik ja Tõruke), bussipeatused.
 
Rahulik, turvaline ja madalahoonestusega keskkond - on just need põhjused, miks soovitame Teile uut kodu Tammelinnas!

 

Koostööpartnerid

Deckol ehitus

Nordea

SEB

Laenudest

Paljudel juhtudel kasutatakse uue kodu ostmisel pangalaenu. Soovitame uue kodu otsima hakkamise eel uurida laenu saamise tingimusi, siis on hea nendes raamides sobivat uut kodu otsida. Pankadel on valik erinevaid laenutooteid erinevate vajaduste ja võimalustega klientidele, sageli tehakse klientidele personaalseid pakkumisi.

Kodulaenu käsitlevat üldist teavet võite lugeda edasi siit.

Hüpoteekidest

Kinnisvara ostmisel laenuga või laenu võtmisel kinnisvara tagatisel on vajalik tagatiseks seatav kinnisvara pantida. Kinnisvara panti nimetatakse hüpoteegiks. Hüpoteek mõjutab oluliselt kinnisvara omanikku, samuti mõjutab see kinnisvara väärtust.

Hüpoteekidega seonduvast saate lihtsama ülevaate siit.

Hindamisest

Kinnisvara ostmisel laenuga või laenu võtmisel kinnisvara tagatisel on üldjuhul tarvis hinnata tagatiseks seatava kinnisvara turuväärtus. Professionaalset kinnisvara hindamist on tarvis veel mitmel juhul.

Kinnisvara hindamise valdkonda puudutavatest teemadest saate lihtsama ülevaate siit.

Energiamärgisest

Hoonetel ja korteritel peab olema energiamärgis. Selle eest vastutab omanik. Korteri või maja ostjal on õigus nõuda energiamärgist. Korteriomanikul on õigus nõuda energiamärgist korteriühistult. Mida endast kujutab energiamärgis, kuidas seda tellida ja milline on vastutus?

Vastustest nendele ja teistele küsimustele saate edasi lugeda siit.

Euribor

Tartu uudised


Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt18504/domeenid/www.kagu.uusmaa.ee/htdocs/kulli6/modules/mod_feed/helper.php on line 46

Äripäeva KV uudised

Uus Maa uudised