Viga
  • Uudisvoo info laadimisel tekkis viga.
  • Uudisvoo info laadimisel tekkis viga.
Mööbel ja sisustus Prindi Saada link

Uus Maa Tartu bürool on hea meel teatada, et koostöös Arens-Mööbliga pakume Kulli ridaelamuboksi ostjatele märkimisväärset ALLAHINDLUST - 22 % mööblist ja -12 % furnituuridelt.

Lihtsustamaks uue kodu ostu oleme teinud oma klientidele kaks näidiskööki. Detailsema info saamiseks, mida alljärgnev hind sisaldab, palume Teil pöörduda maakleri poole.

3-toalise ridaelamuboksi näidiskööki vaata siit.
4-toalise ridaelamuboksi näidiskööki vaata siit.


Samuti on Uus Maa Tartu bürool hea meel teatada, et koostöös AS Sunorekiga pakume Kulli ridaelamuboksi ostjatele -15% ALLAHINDLUST kõikidelt Tanki garderoobisüsteemidelt ja liugustelt ning Sunoreki aknakatetelt.

Lihtsustamaks uue kodu ostu, oleme teinud oma klientidele näidisgarderoobi. Täpsema info saamiseks palume teil pöörduda maakleri poole või külastada Sunoreki uhiuut müügisalongi Tartus aadressil Sõbra 54.

(*mööbel ja sisustus ei sisaldu hinnas)

 

Koostööpartnerid

deckol

arens_logo

Sunorek

Tank
Laenudest

Paljudel juhtudel kasutatakse uue kodu ostmisel pangalaenu. Soovitame uue kodu otsima hakkamise eel uurida laenu saamise tingimusi, siis on hea nendes raamides sobivat uut kodu otsida. Pankadel on valik erinevaid laenutooteid erinevate vajaduste ja võimalustega klientidele, sageli tehakse klientidele personaalseid pakkumisi.

Kodulaenu käsitlevat üldist teavet võite lugeda edasi siit.

Hüpoteekidest

Kinnisvara ostmisel laenuga või laenu võtmisel kinnisvara tagatisel on vajalik tagatiseks seatav kinnisvara pantida. Kinnisvara panti nimetatakse hüpoteegiks. Hüpoteek mõjutab oluliselt kinnisvara omanikku, samuti mõjutab see kinnisvara väärtust.

Hüpoteekidega seonduvast saate lihtsama ülevaate siit.

Hindamisest

Kinnisvara ostmisel laenuga või laenu võtmisel kinnisvara tagatisel on üldjuhul tarvis hinnata tagatiseks seatava kinnisvara turuväärtus. Professionaalset kinnisvara hindamist on tarvis veel mitmel juhul.

Kinnisvara hindamise valdkonda puudutavatest teemadest saate lihtsama ülevaate siit.

Energiamärgisest

Hoonetel ja korteritel peab olema energiamärgis. Selle eest vastutab omanik. Korteri või maja ostjal on õigus nõuda energiamärgist. Korteriomanikul on õigus nõuda energiamärgist korteriühistult. Mida endast kujutab energiamärgis, kuidas seda tellida ja milline on vastutus?

Vastustest nendele ja teistele küsimustele saate edasi lugeda siit.

Euribor

Tartu uudised


Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt18504/domeenid/www.kagu.uusmaa.ee/htdocs/kulli/modules/mod_feed/helper.php on line 46

Äripäeva KV uudised

Uus Maa uudised